Pomoc Drogowa Niemcy

Specjalizujemy  się w usługach w zakresie pomocy drogowej w na terenie Niemiec

auto pomoc Niemcy
pomoc drogowa na terenie Niemiec

Auto pomoc Niemcy

Pomoc drogowa wNiemczech

Nasza siedziba mieści się w Zgorzelcu, w związku z tym jesteśmy w stanie w krótkim czasie dotrzeć na teren Niemiec. Korzystanie z niemieckiej pomocy drogowej to kosztowny zabieg. Polska pomoc drogowa jest zdecydowanie tańsza i szybsza w działaniu.

Obsługujemy praktycznie cały obszar państwa naszych zachodnich sąsiadów, zapewniamy różne formy pomocy i stanowimy świetną oraz tańszą alternatywę dla niemieckich firm oferujących pomoc drogową.

Dlaczego watro nas wybrać?

Pomoc drogowa na terenie Niemiec

Całodobowa pomoc drogowa

Atutem naszej firmy jest działanie w trybie całodobowym. Reagujemy na wszystkie wezwania naszych klientów i wyjeżdżamy do Niemiec niezależnie od dnia i godziny. Udzielamy pomocy również w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy. Każdy klient może liczyć na profesjonalną pomoc.

Tania i polska pomoc drogowa na terenie Niemiec

Korzystanie z naszych usług przez klientów, których nagła sytuacja drogowa dotknęła na terenie Niemiec, jest korzystne nie tylko pod względem finansowym, ale również językowym. Nasi pracownicy mówią w języku polskim, więc klient nie będzie miał problemów z wyjaśnieniem im jakiej pomocy od nich oczekuje.

Duży obszar świadczonych usług

Dojeżdżamy w różne miejsca na terenie Niemiec i całej Europy. Pomagamy klientom, których nagłe problemy dotknęły na zwykłej drodze czy też na autostradzie. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi licencjami i zezwoleniami, a nasze usługi są zgodne z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa.

+ 0
Interwencji pomocy drogowej
0 %
Zadowolonych klientów
+ 0
Holowanych pojazdów

Pomoc drogowa Niemcy kompleksowo

Całodobowa pomoc drogowa na terenie Niemiec

pomoc drogowa na drodze w Niemczech

Jeżeli potrzebujesz szybką i ekspresową pomoc i transport lawetą na terenie Niemiec, niezwłocznie skontaktuj się z nami! Atutem naszej firmy jest działanie w trybie całodobowym. Reagujemy na wszystkie wezwania naszych klientów i wyjeżdżamy do Niemiec niezależnie od dnia i godziny. Udzielamy pomocy również w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy. Każdy klient może liczyć na profesjonalną pomoc.

Jeśli Twój samochód odmówił posłuszeństwa podczas podróży w Niemczech, lub uczestniczyłeś w wypadku czy kolizji drogowej to nasza  pomoc drogowa Niemcy jest właśnie dla Ciebie.  Oferujemy kompleksową pomoc w odholowaniu samochodu na lawecie do Polski.  Oprócz odholowania świadczymy usługi w zakresie: 

Zajmujemy się realizacją kompleksowych usług z zakresu pomocy drogowa Niemcy , oferujemy przewozy aut osobowych na lawecie z Niemiec do Polski, holowanie niesprawnych samochodów.

Świadczymy najwyższą jakość usług w opcji pomoc drogowa Niemcy, dlatego też warto skorzystać z naszych usług. Oprócz wysokiej jakości usług oferujemy kompleksowość m.in pomoc uczestnikom w kolizjach i wypadkach drogowych, obsługujemy wiele niemieckich miast m.in Berlin, Hannover, Dortmund, Hamburg, Leipzig, Koln, Bremen,  Monachium, Magdeburg, Kassel, Frankfurt, oraz  autostrad: A1, A2, A4, A5, A7, A9, A10, A12, A13, A14, A15, A19, A20, A21, A24, A38, A72, A93. Pomagamy w usunięci pojazdu z drogi lub rowu, organizujemy transport uszkodzonego auta oraz transport dla kierowcy i jego pasażerów.

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która oferuje specjalistyczne, kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej i przewozu samochodów lawetą na terenie Niemiec – zadzwoń do nas i skorzystaj z naszej oferty!

 

Potrzebujesz pomocy drogowej na terenieNiemiec. Zadzwoń teraz!

Jeżeli znajdziesz się w sytuacji, która uniemożliwi Ci dalszą jazdę, pamiętaj, że możesz liczyć na nasze całodobowe wsparcie.

 

Jak postępować podczas awarii lub wypadku na terenie Niemiec

Co musisz posiadać wjeżdżając na teren Niemiec?

ZADZWOŃ PO POMOC DROGOWA NIEMCY !