Laweta z Niemiec do Polski - Autolaweta

Laweta z Niemiec do Polski

Transport samochodówz Niemiec do Polski

Firma 24autolaweta.pl specjalizuje się w transporcie samochodów z zagranicy. Dojeżdżamy w różne miejsca na terenie Niemiec z racji bliskości granicy, ale także oferujemy transport na terenie Unii Europejskiej. Nasze lawety są przystosowane do transportu międzynarodowego samochodów osobowych i dostawczych.

Atuty naszej firmy to wykwalifikowany i doświadczony personel realizujący usługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy korzystają z nowoczesnych pojazdów, sprzętu oraz narzędzi, dzięki którym holowanie i działania terenowe są wykonywane na najwyższym poziomie jakości.

Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi licencjami i zezwoleniami, a nasze usługi są zgodne z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa.

24/7 przez cały rok

Posiadamy wszelkie niezbędne licencje

Satysfakcja gwarantowana

Darmowa wycena

Nasze usługi

Laweta z Niemiec do Polski - usługi

Holowanie aut osobowych i dostawczych na terenie Niemiec

Świadczymy usługę holowania z Niemiec do Polski.

Klienci indywidualni

Przewozimy samochody dla osób prywatnych. Jeśli chcesz upatrzyłeś sobie pojazd na terenie Niemiec, chętnie go dla Ciebie sprowadzimy.

Sprowadzanie aut dla komisów i salonów samochodowych

Sprowadzamy samochody z Niemiec. Zapraszamy do współpracy salony i komisy samochodowe.

+ 0
Transportowanych samochodów z Niemiec
0 %
Zadowolonych klientów
0 %
Bezpieczeństwa przewozu
laweta-niemcy-polska

Dlaczego warto nas wybrać - laweta Zgorzelec?

Zapewniamy transport lawetą z Niemiec do Polski w przystępnych cenach

To ile będzie nas kosztował transport samochodu lawetą z Niemiec do Polski będzie w znacznym stopniu zależało od odległości jaką trzeba pokonać oraz od rodzaju pojazdu. 

Zależy nam na Twojej satysfakcji i zadowoleniu z usług dlatego oferujemy konkurencyjne ceny. 

Koszt przejazdu ustalamy każdorazowo indywidualnie. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz darmowej wyceny a otrzymasz błyskawiczną wycenę – laweta z Niemiec do Polski.

Nasze opinie

Co Klienci o nas piszą?

Dzięki tej firmie udało mi się uniknąć poważnych kłopotów z uszkodzonym samochodem na niemieckiej autostradzie. Panowie dojechali bardzo szybko, odholowali pojazd na najbliższy parking i dokonali skutecznej naprawy auta na miejscu. Dzięki temu mogłem kontynuować jazdę już bez żadnych kolejnych niespodziewanych problemów. Szczerze polecam usługi tej firmy.

Waldemar C.

Polecam tę firmę ze względu na profesjonalne podejście do klienta. Szybka pomoc, krótki czas oczekiwania na przyjazd fachowców – według mnie są to najważniejsze zalety tej firmy. Sam miałem nieprzyjemną sytuację na drodze, jaką jest stłuczka. Fachowcy z tej firmy przyjechali na miejsce bardzo szybko, usunęli pojazdy z drogi i przetransportowali je do warsztatu.

Roman K.

Ostatnio przez pomyłkę zatankowałam nieprawidłowe paliwo do zbiornika swojego auta. Na szczęście zorientowałam się zanim uruchomiłam silnik i wezwałam pomoc. Panowie z tej firmy udzielili mi fachowej pomocy. Odholowali pojazd do swojego warsztatu, odpompowali złe paliwo i wlali prawidłowe.

Anna P.

Mam firmę transportową i jak wiadomo od czasu do czasu pojazdy ulegają awariom na trasie czy też biorą udział w stłuczkach. Regularnie korzystam z usług tej firmy polegających na holowaniu naszych samochodów oraz ich naprawach w terenie. Jestem bardzo zadowolony, jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.

Rafał W.

Ostatnio mój samochód uległ nagłej awarii na niemieckiej autostradzie. Na szczęście wezwałem pomoc drogową. Duży plus dla tej firmy za to, że nie musiałem długo czekać na przyjazd jej fachowców. Okazało się, że awaria jest poważna i nie da się naprawić pojazdu w terenie. Auto zawieźliśmy do ustalonego warsztatu

Marcin L.

Panowie z pomocy drogowej przyjechali do mnie bardzo szybko i skutecznie wyciągnęli mój samochód z rowu. Nie uległ on żadnym poważnym uszkodzeniom i nadawał się do dalszej jazdy. Szczerze polecam usługi tej firmy, ponieważ są realizowane szybko i profesjonalnie. Bardzo ich polecam, życzliwi ludzie.

Katarzyna P.

Holowanie Niemcy - Polska 24h

Całodobowa Laweta z NIemiec do Polski

holowanie-z-niemiec-do-polski

Nasza siedziba mieści się w Zgorzelcu, w związku z tym jesteśmy w stanie w krótki czasie dotrzeć na teren Niemiec. Korzystanie z niemieckiej pomocy drogowej lub lawety to kosztowny zabieg. Polska pomoc drogowa jest zdecydowanie tańsza i szybsza w działaniu.

Korzystanie z naszych usług przez klientów, których nagła sytuacja drogowa dotknęła na terenie Niemiec, jest korzystne nie tylko pod względem finansowym, ale również językowym. Nasi pracownicy mówią w języku polskim, więc klient nie będzie miał problemów z wyjaśnieniem im jakiej pomocy od nich oczekuje.

Jeśli spotkała Cię kolizja lub wypadek drogowy lub Twój samochód odmówił dalszej współpracy, bądź chcesz kupić auto z Niemiec i chcesz przewieźć je z za granicy to jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Potrzebujesz Lawety z Niemiec do Polski? Zadzwoń teraz!

Każdemu klientowi zapewniamy profesjonalną, uczciwą obsługę oraz przystępne ceny.