Holowanie Busów - Laweta

Holowanie busów

Holowanie Busów - transport

W szerokiej ofercie naszej firmy dostępne są usługi z zakresu holowania różnych typów pojazdów. Między innymi posiadamy nowoczesne pojazdy lawetowe przystosowane do holowania dużych samochodów typu bus. Jest to idealne rozwiązanie dla firm transportowych potrzebujących pomocy oraz osób prywatnych przewożących większe ładunki.

Nasze pojazdy są nowoczesne i trwałe. Przystosowano je do dużej masy samochodów dostawczych typu bus. Lawety te są większe w porównaniu z holownikami przystosowanymi do standardowych samochodów osobowych.

Warto zaznaczyć, że oferujemy fachową pomoc dla klientów indywidualnych oraz firm.

24/7 przez cały rok

Posiadamy wszelkie niezbędne licencje

Satysfakcja gwarantowana

Darmowa wycena

Nasze usługi

Holowanie Busów Usługi

Transport aut do 3.5T

Transportujemy samochody osobowe i dostawcze 3.5T , busy, Przewozimy samochody do 3.5T, busy, maszyny rozliczne i budowlane

Holowanie busów i kamperów

Świadczymy usługę holowania na terenie Zgorzelca, Niemiec oraz całej Unii Europejskiecj

Dowóz paliwa

Dowozimy paliwo oraz olej napędowy

Drobne naprawy na drodze

Gdy pojazd ma niewielką awarię staramy się usunąć ją na miejscu

Usuwanie auta po kolizjach lub wypadkach

Jeśli miałeś kolizje lub wypadek, a Twoim autem nie można kontynuować podróży przetransportujemy samochód do mechanika

Zmiana koła

Przyjedziemy wymienimy uszkodzone koło lub przewieziemy do wulkanizacji

+ 0
Interwencji pomocy drogowej
0 %
Zadowolonych klientów
+ 0
Holowanych pojazdów
autolaweta

Dlaczego warto nas wybrać - holowanie busów ?

Zapewniamy transport aut dostawczych w przystępnych cenach

Posiadamy holowniki, które charakteryzują się nie tylko odpowiednią wielkością i trwałością, ale również wyposażeniem dodatkowym. Dzięki temu gwarantujemy profesjonalny i bezpieczny załadunek busa na lawetę, zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie transportu oraz właściwe i bezpieczne sprowadzenie pojazdu z holownika.

Oferta holowania busów dotyczy obszaru Zgorzelca oraz całej Polski. Dodatkowo oferujemy wyjazdy do krajów Unii Europejskiej.

W szczególności specjalizujemy się w wyjazdach do Niemiec w celu odholowania pojazdów osobowych i dostawczych, które uległy stłuczce, wypadkowi lub nagłej awarii.

Koszt przejazdu ustalamy każdorazowo indywidualnie. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz darmowej wyceny a otrzymasz błyskawiczną wycenę- holowanie busów.

Nasze opinie

Co Klienci o nas piszą?

Dzięki tej firmie udało mi się uniknąć poważnych kłopotów z uszkodzonym samochodem na niemieckiej autostradzie. Panowie dojechali bardzo szybko, odholowali pojazd na najbliższy parking i dokonali skutecznej naprawy auta na miejscu. Dzięki temu mogłem kontynuować jazdę już bez żadnych kolejnych niespodziewanych problemów. Szczerze polecam usługi tej firmy.

Waldemar C.

Polecam tę firmę ze względu na profesjonalne podejście do klienta. Szybka pomoc, krótki czas oczekiwania na przyjazd fachowców – według mnie są to najważniejsze zalety tej firmy. Sam miałem nieprzyjemną sytuację na drodze, jaką jest stłuczka. Fachowcy z tej firmy przyjechali na miejsce bardzo szybko, usunęli pojazdy z drogi i przetransportowali je do warsztatu.

Roman K.

Ostatnio przez pomyłkę zatankowałam nieprawidłowe paliwo do zbiornika swojego auta. Na szczęście zorientowałam się zanim uruchomiłam silnik i wezwałam pomoc. Panowie z tej firmy udzielili mi fachowej pomocy. Odholowali pojazd do swojego warsztatu, odpompowali złe paliwo i wlali prawidłowe.

Anna P.

Mam firmę transportową i jak wiadomo od czasu do czasu pojazdy ulegają awariom na trasie czy też biorą udział w stłuczkach. Regularnie korzystam z usług tej firmy polegających na holowaniu naszych samochodów oraz ich naprawach w terenie. Jestem bardzo zadowolony, jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.

Rafał W.

Ostatnio mój samochód uległ nagłej awarii na niemieckiej autostradzie. Na szczęście wezwałem pomoc drogową. Duży plus dla tej firmy za to, że nie musiałem długo czekać na przyjazd jej fachowców. Okazało się, że awaria jest poważna i nie da się naprawić pojazdu w terenie. Auto zawieźliśmy do ustalonego warsztatu

Marcin L.

Panowie z pomocy drogowej przyjechali do mnie bardzo szybko i skutecznie wyciągnęli mój samochód z rowu. Nie uległ on żadnym poważnym uszkodzeniom i nadawał się do dalszej jazdy. Szczerze polecam usługi tej firmy, ponieważ są realizowane szybko i profesjonalnie. Bardzo ich polecam, życzliwi ludzie.

Katarzyna P.

Holowanie busów 24h

Całodobowe holowanie busów

holowanie-busow3

Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia i nocy, przez siedem dni w tygodniu.

Usługi z zakresu holowania i pierwszej pomocy dla klientów posiadających busy są wykonywane przez doświadczony i wykwalifikowany personel. Dzięki temu klienci naszej firmy mogą mieć pewność, że wszystkie zadania będą realizowane zgodnie z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa. Nasi pracownicy zawsze starają się naprawić lub uruchomić pojazd, a holowanie traktujemy jako rozwiązanie ostateczne, gdy inne opcje nie wchodzą w grę. Busa możemy odholować do warsztatu lub w inne miejsce wskazane przez klienta.

Jeśli spotkała Cię kolizja lub wypadek drogowy lub Twój bus odmówił dalszej współpracy  jesteśmy to Twojej dyspozycji.

Potrzebujesz przetransportować busa? Zadzwoń teraz!

Każdemu klientowi zapewniamy profesjonalną, uczciwą obsługę oraz przystępne ceny.