Laweta Zgorzelec - Autolaweta

Laweta Zgorzelec

Holowanie Autolawetą w Zgorzelcu

Firma 24autolaweta.pl w ramach usługi Laweta Zgorzelec  świadczy usługi związane z holowaniem  i pomocą drogową na terenie Zgorzelca i okolic. Jeśli Twój samochód odmówił posłuszeństwa i utknąłeś na poboczu, czy też szybko potrzebujesz przetransportować pojazd który się nie uruchamia do mechanika to właśnie nasze  usługi są skierowane do Ciebie. Nasi kierowcy są specjalistami od holowanie i usług lawetą.

24/7 przez cały rok

Posiadamy wszelkie niezbędne licencje

Satysfakcja gwarantowana

Darmowa wycena

Nasze usługi

Laweta Zgorzelec Usługi

Transport pojazdów

Transportujemy samochody osobowe i dostawcze 3.5T , busy, kampery, łódki, maszyny rolnicze, przyczepy oraz motocykle, skutery i quady

Holowanie samochodów

Świadczymy usługę holowania na terenie Zgorzelca oraz okolic

Dowóz paliwa

Dowozimy paliwo oraz olej napędowy na terenie Zgorzelca i okolic

Drobne naprawy na drodze

Gdy pojazd ma niewielką awarię staramy się usunąć ją na miejscu

Usuwanie auta po kolizjach lub wypadkach

Jeśli miałeś kolizje lub wypadek, a Twoim autem nie można kontynuować podróży przetransportujemy samochód do mechanika

Zmiana koła

Przyjedziemy wymienimy uszkodzone koło lub przewieziemy do wulkanizacji

+ 0
Interwencji pomocy drogowej
0 %
Zadowolonych klientów
+ 0
Holowanych pojazdów
laweta Zgorzelec

Dlaczego warto nas wybrać - laweta Zgorzelec?

Zapewniamy transport lawetą w przystępnych cenach

 Pracujemy na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia oraz bogate doświadczenie. Dbamy aby wykonywane usługi transportu lawetą były na najwyższym poziome. W szczególności dbamy o bezpieczeństwo przewożonych pojazdów – nie przekraczamy dopuszczalnych norm oraz dbamy o BHP.

Zależy nam na Twojej satysfakcji i zadowoleniu z usług dlatego oferujemy konkurencyjne ceny. 

Koszt przejazdu ustalamy każdorazowo indywidualnie. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz darmowej wyceny a otrzymasz błyskawiczną wycenę- laweta Zgorzelec.

Nasze opinie

Co Klienci o nas piszą?

Dzięki tej firmie udało mi się uniknąć poważnych kłopotów z uszkodzonym samochodem na niemieckiej autostradzie. Panowie dojechali bardzo szybko, odholowali pojazd na najbliższy parking i dokonali skutecznej naprawy auta na miejscu. Dzięki temu mogłem kontynuować jazdę już bez żadnych kolejnych niespodziewanych problemów. Szczerze polecam usługi tej firmy.

Waldemar C.

Polecam tę firmę ze względu na profesjonalne podejście do klienta. Szybka pomoc, krótki czas oczekiwania na przyjazd fachowców – według mnie są to najważniejsze zalety tej firmy. Sam miałem nieprzyjemną sytuację na drodze, jaką jest stłuczka. Fachowcy z tej firmy przyjechali na miejsce bardzo szybko, usunęli pojazdy z drogi i przetransportowali je do warsztatu.

Roman K.

Ostatnio przez pomyłkę zatankowałam nieprawidłowe paliwo do zbiornika swojego auta. Na szczęście zorientowałam się zanim uruchomiłam silnik i wezwałam pomoc. Panowie z tej firmy udzielili mi fachowej pomocy. Odholowali pojazd do swojego warsztatu, odpompowali złe paliwo i wlali prawidłowe.

Anna P.

Mam firmę transportową i jak wiadomo od czasu do czasu pojazdy ulegają awariom na trasie czy też biorą udział w stłuczkach. Regularnie korzystam z usług tej firmy polegających na holowaniu naszych samochodów oraz ich naprawach w terenie. Jestem bardzo zadowolony, jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.

Rafał W.

Ostatnio mój samochód uległ nagłej awarii na niemieckiej autostradzie. Na szczęście wezwałem pomoc drogową. Duży plus dla tej firmy za to, że nie musiałem długo czekać na przyjazd jej fachowców. Okazało się, że awaria jest poważna i nie da się naprawić pojazdu w terenie. Auto zawieźliśmy do ustalonego warsztatu

Marcin L.

Panowie z pomocy drogowej przyjechali do mnie bardzo szybko i skutecznie wyciągnęli mój samochód z rowu. Nie uległ on żadnym poważnym uszkodzeniom i nadawał się do dalszej jazdy. Szczerze polecam usługi tej firmy, ponieważ są realizowane szybko i profesjonalnie. Bardzo ich polecam, życzliwi ludzie.

Katarzyna P.

Laweta Zgorzelec 24h

Całodobowa Laweta Zgorzelec

Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia i nocy, przez siedem dni w tygodniu.

Gdy chcesz przewieść uszkodzony pojazd, potrzebujesz lawety. W takim wypadku służymy  pomocą – Zgorzelec i okolice są terenem, na którym działamy przez cały rok o  każdej porze dnia i nocy przez siedem dni w tygodniu. Oznacza to że możesz to nas dzwonić w każdej chwili.

Jeśli spotkała Cię kolizja lub wypadek drogowy lub Twój samochód odmówił dalszej współpracy, bądź chcesz kupić auto z Niemiec i chcesz przewieźć je z za granicy to jesteśmy to Twojej dyspozycji.

Potrzebujesz Lawety ? Zadzwoń teraz!

Każdemu klientowi zapewniamy profesjonalną, uczciwą obsługę oraz przystępne ceny.